Häcker – Saksa köögimööbel ja köögitehnika
BOSCH

Mida sa täna õhtuks sööd? Bosch pliitide, ahjude, pliidiplaatide ja õhupuhastitega jääb üle ainult maailma kõigi mõeldavate toitude vahel valida ja otsustada.

Need on nimelt nii nutikad, et kõiki toite lihtsatest igapäevatoitudest peente kolmekäiguliste õhtusöökideni on lihtne valmistada. Head isu!

oschi pürolüüsahjud ei hõlbusta ainult toiduvalmistamist, vaid võimaldavad ka tüütust puhastamisest pääseda. Nimelt puhastab ahi end ise ja sina saad tegeleda millegi tähtsamaga – nautida head toitu koos oma armsate lähedastega. CleanAir – tõhus ja energiasäästlik söefiltrimoodul õhupuhastitele. CleanAir Module on patenteeritud söefiltri ja hoidiku komplekt, mis puhastab õhu kuni 95% ulatuses. Tavalised söefiltrid puhastavad keskmiselt u 50% ulatuses. Keskkonnasõbralikum toiduvalmistus Bosch A -30%-klassi ahjuga.Bosch toob turule oma uue ahju, mille energiamärgistus on A -30%. Selle ahjuga on toiduvalmistamine hea nii kõhule kui ka keskkonnale.

 

Bosch külmikud ja sügavkülmikud

bosch_kylmikud

 

Bosch külmikud ja sügavkülmikud on energiasäästlikud, on iseenesest mõistetav, kuid see on ainult üks nende paljudest eelistest. Nutikas valgustus ja temperatuuri juhtimine nende hulgas. Bosch on seisukohal, et tõeliselt head toiduained väärivad eriti häid säilitusviise. Siis nad mitte ainult ei säili kauem, vaid säilitavad ka oma maitse, mahlasuse ja vitamiinisisalduse.

LED-valgustusEnergiasäästlikud valgustid, mis säästavad voolu ja peavad vastu külmiku kogu eluea jooksul. Samuti on valgustus nutikalt külmiku välisserva paigutatud, nii on võimalik külmikut täita valgustit varjamata.
Boschi uusim jahutus- ja külmutustehnikaHydrofresh, Vitafresh ja Multi AirFlow on vaid mõned uuendused Boschi külmikute juures. Funktsioonide lehel kirjeldame lähemalt, kuidas need aitavad toitu kauem värskena säilitada.
Energiaklass A+++Bosch on maailma esimene energiaklassi A+++ külmikute ja sügavkülmikute tootja. Külmikud tarbivad u 50% vähem energiat kui klassi A+ mudelid – see säästab nii raha kui ka keskkonda.
Veini säilitamine elutoasKui sulle meeldib veinide lõhna, maitset ja välimust nautida, peaksid avastama enda jaoks Bosch’i veinikülmikute valiku. Populaarsel mudelil KSW38940 on auhinnatud disain, puitriiulid ja tagasihoidlik valgustus. See sobib igasse tänapäevasesse tuppa.

 

Saksa kvaliteet – Boschi teejuht
 
Väljatöötatud tooteid testitakse Boschi tehastes, täiustatakse ja testitakse uuesti. Üha uuesti ja uuesti, kuni võime täielikult rahule jääda. Bosch on veendunud, et vastupidavad kodumasinad sünnivad põhjaliku töö tulemusena. Bosch mõtleb iga pisimagi detaili hoolikalt läbi. See ongi tuntud Saksa kvaliteet. Ja kvaliteet juhib Boschi tegevust.

  BOSCH

Häcker - Saksa köögimööbel ja köögitehnika